Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/sportovnidresy.cz/lib/mysql.inc.php on line 5
Jak objednat | sportovnidresy.cz
sportovnidresy.cz > Jak objednat

Jak objednat

Výběr požadovaného sportu

Nejdříve zvolte sport, na který sportovní dresy nebo další produkty hledáte. Zobrazí se Vám stránka detailu sportu, kde naleznete katalogy značek, které jsou v tomto sportu dostupné a další informace.

Výběr produktu, barvy, velikostí a množství

Vyberte si v katalogu typ produktu, který splňuje Vaši představu. Ve specifikaci je uveden popis materiálu, nabízené barevné varianty a velikosti. U produktů ALEA sportswear můžete vybírat z nabízených barevných kombinací nebo si zvolit vlastní. U produktů ostatních značek je možné vybírat pouze z nabízených. Dále si vyberte velikosti a množství.

Specifikace potisku

(Pokud máte o potisk zájem)

Specifikujte potisk produktů (čísla, jmenovky, nápisy, loga atd.) a požadované umístění. Pokud nemáte o potisku jasnou představu, navrhneme Vám velikost a umístění sami dle používaných pravidel a standardů. Více informací o potisku naleznete zde.

Poptávkový formulář

Po ukončení výběru přejděte do poptávkového formuláře. Vyplňte kontaktní údaje a specifikujte typ vybraného produktu, barvu, velikosti, množství a potisk.

Cenová nabídka, grafický náhled a objednávka

Po odeslání poptávky Vám zpracujeme cenovou nabídku a grafický náhled, které je samozřejmě možné dále upravovat dle Vašeho přání. V případě nejasností Vás budeme kontaktovat. Po konečném odsouhlasení Vám zašleme finální potvrzení objednávky a náhled zakázky.

 

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.