Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/sportovnidresy.cz/lib/mysql.inc.php on line 5
Výběr dle značek | sportovnidresy.cz
sportovnidresy.cz > Výběr dle značek

Výběr dle značek

Níže naleznete základní charakteristiky jednotlivých nabízených značek a jejich zastoupení ve sportech.

MACRON

MACRON, italská společnost založená v roce 1971 se sídlem v Crespellanu, je přední evropský výrobce aktivního sportovního oblečení.

MACRON působí ve třech hlavních obchodních oblastech: - teamwear - sportovní dresy, oblečení a doplňky pro profesionální i amatérské týmy (fotbal, volejbal, basketbal, házená, atletika, rugby, baseball); - merchandising - oficiální dresy, oblečení pro volný čas a doplňky pro příznivce klubů, které jsou sponzorovány značkou MACRON; - leisurewear - sportovní oblečení pro ty, kteří chtějí nosit značku MACRON i mimo své sportovní aktivity.

MACRON vděčí za svůj úspěch kvalitě výrobků, vysoké úrovni servisu a schopnosti výborného pochopení potřeb sportovců.

JOMA

Na doplnění informací pracujeme...

ALEA sportswear

Značka nesoucí název ALEA sportswear vznikla a byla zaregistrována v roce 1989 a v začátcích vyráběla pouze sportovní oblečení pro kolektivní sporty. Sortiment byl však postupně rozšiřován a výrazně se zvýšila i jeho kvalita. Oblečení, které bylo původně jen pro rekreační a výkonnostní sport, se postupně prosadilo i do špičkových klubů a k jednotlivcům.

Produkty ALEA sportswear Vám dále nabízí individualitu, díky které máte možnost sestavit si sportovní dresy nebo další sportovní týmové oblečení přesně podle Vašich požadavků a představ o typu, barevnosti, materiálu a potisku.

ASICS

Když v roce 1949 založil Japonec Kihachiro Onitsuka firmu Onitsuka Tiger, měl určitou vizi - chtěl vyrábět sportovní obuv, která pomůže sportovcům na celém světě, aby zdravým způsobem dosáhli svých osobních cílů. Z firmy se poté stala společnost ASICS. Inovativní přístup založený na vědeckém výzkumu a úzké spolupráci se sportovci je základem pro cíle ASICS - vytvářet inovativní řešení a technologie sportovních produktů, které pomohou sportovcům a aktivním lidem dosáhnout jejich cílů.

Název ASICS je zkratkou latinské věty „Anima Sana in Corpore Sano“, což v překladu znamená „Ve zdravém těle zdravý duch“. A právě toto prostupuje celou filosofií značky ASICS, jejímž základem jsou konzistence, inovace, důraz na kvalitu a originalita.

Alea

MACRON

Vpravo naleznete tlačítka sportů, ve kterých má značka MACRON zastoupení a které Vás přenesou přímo do vybraného sportu.

V katalogu je u každého produktu uvedena jeho bližší specifikace, popis materiálu, nabízené barevné varianty a velikosti. Také je u produktu vždy uveden termín, do kterého je garantována dostupnost. Po jeho uplynutí se může začít pouze doprodávat a nebude již doplňován.

Vybrané produkty MACRON je možné vyrobit technologií digitální sublimace, která nemá v podstatě žádná grafická ani barevná omezení.

Alea

JOMA

Vpravo naleznete tlačítka sportů, ve kterých má značka JOMA zastoupení a které Vás přenesou přímo do vybraného sportu.

V katalogu je u každého produktu uvedena jeho bližší specifikace, popis materiálu, nabízené barevné varianty a velikosti. Také je u produktu vždy uveden termín, do kterého je garantována dostupnost. Po jeho uplynutí se může začít pouze doprodávat a nebude již doplňován.

Alea

ALEA sportswear

Vpravo naleznete tlačítka sportů, ve kterých má značka ALEA sportswear zastoupení a které Vás přenesou přímo do vybraného sportu.

Výhodou této značky je možnost celkové individualizace produktů a výroba na zakázku přímo pro Vás. Můžete si vybrat materiál, vlastní barevnou kombinaci, velikosti, různé úpravy střihu a další. Katalogy jsou tedy spíše takovým základem pro vytvoření Vaší představy.

Pozornost věnujte také základní řadě BASIC, která nabízí vybrané kvalitní sportovní produkty za tu nejnižší cenu.

Všechny produkty ALEA sportswear je možné vyrobit technologií digitální sublimace, která nemá v podstatě žádná grafická ani barevná omezení.

Alea

ASICS

Na doplnění tlačítek sportů, ve kterých má značka ASICS zastoupení, pracujeme...

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.