O nás

Na stránkách sportovnidresy.cz naleznete vše o sportovních produktech a službách, které Vám nabízíme. Specializujeme se na realizaci komplexních dodávek sportovních dresů, sportovního oblečení, sportovní obuvi, míčů a dalšího sportovního vybavení včetně potisku pro sportovní kluby, oddíly, školy a firemní týmy.

Proč sportovnidresy.cz?

Díky našim dlouhodobým zkušenostem v oblasti sportu dobře víme jak postupovat, aby Vám zakoupené sportovní výrobky dobře sloužily, plnily svoji funkci, abyste se v nich vy i tým dobře cítili a v neposlední řadě i dobře vypadali. Soustřeďujeme se na značky MACRON, JOMA, ALEA sportswear a ASICS vyrábějící kvalitní sportovní vybavení jak pro kolektivní sporty - halové i venkovní – tak pro individuální sporty.

Před samotným objednáním je třeba důkladně zvážit volbu typu dresů nebo jiného sportovního oblečení, volbu materiálu, velikosti a také porovnat ceny. Proto Vám nabízíme možnost prohlédnutí a vyzkoušení produktů v našem showroomu nebo se zástupcem naší firmy, který přijede přímo k Vám. Dále také nabízíme možnost zapůjčení produktu například k prohlédnutí na tréninku s týmem.

  • poradíme Vám, které sportovní dresy nebo ostatní výrobky jsou pro Váš tým vhodné
  • zpracujeme pro Vás zdarma cenovou nabídku a grafický náhled
  • sportovní výrobky Vám potiskneme čísly, jmenovkami, nápisy, logem klubu nebo sponzora
  • kompletní zakázku doručíme zdarma přímo na Vaši adresu
  • doplníme Vám poškozené či ztracené výrobky

O firmě

Stránky sportovnidresy.cz jsou provozovány firmou GHH, s.r.o., která byla založena v roce 1995 a slouží jako servisní organizace pro realizaci nákupu a prodeje sportovních produktů. Od počátku naší činnosti dodáváme sportovní dresy a sportovní oblečení značky ALEA sportswear. Následně byla naše nabídka rozšířena o značky MACRON, JOMA a ASICS, které rozšířily náš sortiment o další druhy sportovních dresů, sportovního oblečení, sportovní obuvi a sportovních potřeb i doplňků.

Naší snahou je neustále nabídku zkvalitňovat a poskytovat Vám v této oblasti plný servis. Věříme, že i vy s námi budete spokojeni a že přispějeme k Vašemu výbornému sportovnímu výkonu.

Fakturační údaje

GHH, s.r.o., se sídlem Kupkova 676/86, Brno 638 00
zapsaná u Krajského obchodního soudu v Brně, oddíl C, vložka 20145
IČ: 63472970, DIČ: CZ63472970

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.