Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/sportovnidresy.cz/lib/mysql.inc.php on line 5
Potisk | sportovnidresy.cz

Potisk

Potisky jsou důležitou součástí každého pěkného sportovního dresu nebo jiného oblečení. Proto usilujeme o to, aby jejich kvalita a současně design byly na co možná nejvyšší úrovni.

CENA

Ceny nejobvyklejších potisků vč. jejich základního umístění naleznete zde.

ČÍSLA, JMENOVKY a NÁPISY

Fonty

Náhledy nejoblíbenějších a nejpoužívanějších fontů čísel, jmenovek a nápisů pro Váš snadnější výběr naleznete zde.

Velikosti a umístění

Standardně používané výšky čísel jsou následující:

7 cm, 10 cm, 15 cm

  • přední díl dresu - umístění na střed nebo vlevo

15 cm, 20 cm, 25 cm

  • zadní díl dresu - umístění na střed

5 cm, 7 cm, 10 cm

  • trenýrky - umístění na pravou nebo levou nohavici
  • mikiny, bundy, tepláky, kalhoty, trička, polokošile a další

Výška písmene u nápisu nebo jmenovky bývá zpravidla 4-6 cm. Přizpůsobuje se však vždy konkrétnímu dresu nebo produktu a zejména umístění, na kterém má být. Jmenovka nebo nápis zpravidla bývá na zadním dílu dresu nad nebo pod číslem.

loga

Velikosti a umístění

Velikost, umístění a provedení log je řešeno individuálně na přání zákazníků.

Jak objednat potisk

V případě, že máte zájem o potisk čísly, jmenovkami nebo nápisy, stačí specifikovat požadovanou číselnou řadu, jména nebo nápis a upřesnit, jaká čísla a jména náleží k vybraným velikostem. Vše ostatní Vám již zpracujeme sami do cenové nabídky a grafického náhledu k jednoduchému odsouhlasení.

Pokud objednáváte potisk logem, je třeba nám zaslat předlohu. Nejlepší a nejvhodnější předloha pro potisk textilu je v elektronické podobě ve vektorovém formátu (soubory .cdr, .eps nebo .ai). Nemáte-li předlohu v některém z výše uvedených formátů, naši grafici zpracují logo i z rastrového formátu (soubory .jpeg, .gif, .png, .bmp, nebo .pdf). Tuto grafickou úpravu již neprovádíme bezplatně, avšak dostanete Vaše logo kvalitně zpracované ve vektorovém formátu pro jakékoliv další použití.

Popis technologií potisku

Plast

Technologie vhodná pro aplikaci čísel, nápisů, jmenovek, jednodušších log atd., spočívající v transferu motivu, který je předem vytvořen ze speciální folie, na libovolný druh textilního materiálu. Tyto potisky jsou polomatné, hladké, měkké a odolné proti oděru i jinému mechanickému poškození. Údržba je velmi jednoduchá, avšak není možné je žehlit. Jedná se o velmi oblíbený a často používaný typ potisků.

Sublimace

Technologie, kdy se číslo, logo nebo jiný potisk sublimuje přímo do základního materiálu dresu, takže je zaručena naprostá odolnost proti změně barvy, tvaru a opotřebení. Možné jsou kombinace bílého nebo světlého materiálu s ostatními barevnými odstíny potisků.

Digitální sublimační tisk

Nejmodernější metoda celoplošného tisku na umělá vlákna. Technologie, kdy se kompletní grafika dresu nebo jiného produktu sublimuje ještě před sešitím na jednotlivé díly přímo do základního materiálu dresu. Je tak zaručena naprostá odolnost proti změně barvy, tvaru a opotřebení. Výhodou je neomezená barevná škála, vysoké rozlišení umožňující natisknout jakýkoliv motiv či text a to vše ve vynikající kvalitě i v jakémkoliv rozměru. Při použití této technologie nezáleží na počtu čísel, log, nápisů a dalších motivů.

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás.

 

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.